Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: list terms
ru: список терминов

en: add terms
ru: добавить термины

en: No vocabularies available.
ru: Нет доступных словарей.
