Views style plugin: Form options (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: OK
nl: Ok

en: Select
nl: Selecteren

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Element type
nl: Elementtype

en: Option value
nl: Optiewaarde
