Views style - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Views
et: Vaated

en: OK
et: Olgu

en: Select
et: Vali

en: Radios
et: Raadionupud

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: form
et: vorm

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .
