Views style - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Select
it: Scegliere

en: Radios
it: Pulsanti di opzione

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
it: È stata rilevata una scelta non valida. Contattare l'amministratore del sito.

en: Illegal choice %choice in %name element.
it: Scelta non valida %choice nell'elemento %name.
