Views style - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: Select
th: เลือก

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
th: พบตัวเลือกที่ไม่ถูกต้อง กรุณาติดต่อผู้ดูแลระบบ

en: form
th: ฟอร์ม

en: Illegal choice %choice in %name element.
th: ตัวเลือก %choice ไม่ถูกต้องใน %name
