Views style - en to el translation catalogue (5 entries)

en: OK
el: ΟΚ

en: Select
el: Επιλογή

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
el: Μια μη έγκυρη επιλογή εντοπίστηκε. Απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: form
el: φόρμα

en: Illegal choice %choice in %name element.
el: Μη επιτρεπτή επιλογή %choice στο στοιχείο %name.
