Views style - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Views
fa: نماها

en: OK
fa: موافقت

en: Select
fa: انتخاب

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fa: یک انتخاب غیر مجاز شناسایی شده است. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: form
fa: فرم

en: Illegal choice %choice in %name element.
fa: انتخاب غیرمجاز %choice در عنصر %name.

en: Element type
fa: نوع عنصر
