Views style plugin: Form options (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Select
fr: Sélectionner

en: Radios
fr: Boutons radios

en: Form options
fr: Options de formulaire

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Element type
fr: Type d'élément

en: Option value
fr: Valeur de l'option
