Views style - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: OK
hi: ठीक है

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hi: अमान्य विकल्प पाया गया है। कृपया साइट प्रशासक से संपर्क करें।

en: form
hi: प्रपत्र

en: Illegal choice %choice in %name element.
hi: %name तत्व मे %choice अमान्य विकल्प है।
