Views style - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Radios
hu: Választógombok

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hu: Érvénytelen kiválasztást talált a rendszer. Javasolt a webhely gazdájával felvenni a kapcsolatot.

en: form
hu: űrlap

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Illegal choice %choice in %name element.
hu: „%name” mezőben érvénytelen kiválasztott érték (%choice).

en: Element type
hu: Elem típus
