Views style - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Select
oc: Seleccionar

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
oc: Una causida interdicha es estada detectada. Contactatz l'administrator del site.

en: form
oc: formulari

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Illegal choice %choice in %name element.
oc: Causida « %choice » interdicha dins l'element « %name ».
