Views style - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Select
pl: Wybierz

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: form
pl: formularz

en: Illegal choice %choice in %name element.
pl: Wybrana dla %name opcja %choice jest niedozwolona.

en: Element type
pl: Typ elementu
