Views style plugin: Form options (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Select
ru: Выбрать

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Element type
ru: Тип элемента
