Views style - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Select
sv: Välj

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sv: Ett ogiltig val upptäcktes. Var vänlig kontakta webbplatsens administratör.

en: form
sv: formulär

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Illegal choice %choice in %name element.
sv: Ogiltigt val (%choice) i elementet %name.
