Views style plugin: Form options (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Views
uk: Види

en: OK
uk: Гаразд

en: Select
uk: Вибір

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Element type
uk: Тип елементу

en: Option value
uk: Значення варіанту
