VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Fade
fr: Fondu

en: Show Title
fr: Montrer le titre

en: Inside
fr: Intérieur

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
fr: Définit la vitesse de transition du fondu et d'élasticité, en millisecondes.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
fr: Niveau d'opacité du premier plan (overlay). Intervalle : de 0 à 1.

en: Elastic
fr: Élastique
