VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
