VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
