VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: None
nl: Geen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
nl: Bepaalt de snelheid van het vervagen en van elastische overgangen, in milliseconden.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
nl: Het transparantie-niveau van de overlay. Bereik: 0 tot 1.

en: Elastic
nl: Elastisch

en: Enable Colorbox
nl: Colorbox inschakelen

en: Colorbox width
nl: Colorbox-breedte

en: Colorbox height
nl: Colorbox-hoogte
