VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Elastic
pl: Elastyczny

en: Colorbox transition speed
pl: Colorbox szybkość przejścia
