VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: None
sv: Ingen

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
sv: Ställer in hastigheten för de tonade och elastiska övergångarna, i millisekunder.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
sv: Nivån på lagrets opacit. Vidd: 0 till 1.

en: Elastic
sv: Elastisk
