VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: None
uk: Немає

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Fade
uk: Згасання

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: Image Height
uk: Висота зображення

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Inside
uk: Всередині

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість переходу еластик або згасання, у мілісекундах

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
uk: Рівень прозорості накладання. Проміжок: від 0 до 1.

en: Elastic
uk: Еластик

en: Enable Colorbox
uk: Увімкнути Colorbox

en: Colorbox transition speed
uk: Швидкість переходу Colorbox
