VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: None
es: Ninguno

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Fade
es: Desvanecer

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
es: Ajusta la velocidad de las transiciones de desvanecimiento y elástico, en milisegundos.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
es: El nivel de opacidad de superposición. Rango: 0 a 1.

en: Elastic
es: Elástico
