VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
