VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
