VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
