VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
