VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
