VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
