VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: None
hu: Nincs

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Image Width
hu: Kép szélesség

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
hu: Az áttűnés és rugalmas átmenetek sebességét állítja be ezredmásodpercben.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
hu: Az átfedés átlátszatlansági szintje. Tartomány: 0 – 1.

en: Elastic
hu: Rugalmas
