VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード
