VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
