VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
tr: Açılma/kararma ve esnek geçişlerin hızını milisaniye cinsinden belirtir.

en: Elastic
tr: Esnek
