VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ
