VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
