VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
