VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན
