VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Fade
fa: محو شدن
