VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: None
jv: Nihil

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng
