VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
