VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
