VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: False
mn: Худал

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
