VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
