VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
