VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
