VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
