VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
