VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση
