VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Fade
id: Redup
