VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
